237. Bricka, tenn. Signerad GAN. Gösta Adrian Nilsson. Stämplad: Tenn G8, A. Agsen, Hälsingborg. Diam. 30 cm.

Slutpris: 7 200 kr

Artikelnr: 357-237 Kategori: Etikett: