450. Chiffonje m marmorskiva. 1800-talets mitt. Skivan m nagg på en av kanternas undersida. H. 132,5 cm. Br. 117 cm. Dj. 44,5 cm.

Slutpris: 1 300 kr

Artikelnr: 357-450 Kategori: Tagg: