410. Sybord, bl a björkfanér. 1800-tal. Några fanérskador, torrspricka. H. 74 cm. Br. 52 cm. Dj. 36,5 cm.

Slutpris: 200 kr

Artikelnr: 357-410 Kategori: Etikett: