287. Förgylld spegel m konsolbrod. Med skador. Spegeln: H. ca 165 cm. Br. 63 cm. Konsolbord: H. 77 cm. Br. 68 cm.

Slutpris: 2 200 kr

Artikelnr: 407-287 Kategori: Tagg: