485. GUNGHÄST. 1800-tal. Brukslitage. H. 86 cm. L. ca 130 cm.

Nuvarande bud: 250 kr

Tid kvar:

Auktion avslutas: 2024-04-29 21:03

Nuvarande bud: 250 kr

Läs mer om skillnaden mellan "Bud" och "Maxbud"
Artikelnr: 516-485 Kategori: Etikett: