283. Akvarell ”Blå musseroner” Soldanella Oyler. Signerad S. 18 x 26,5

Tid kvar:

Auktion avslutas: 2021-04-12 19:22

Läs mer om skillnaden mellan "Bud" och "Maxbud"
Artikelnr: 420-283 Kategori: Tagg: