196. Bordslampa gjuten, brons signerad R.Gellerstedt. Herman Bergmans gjuteri, Stockholm, 1920/30-tal. Höjd till lampfäste 39,5 cm.

Slutpris: 2 900 kr

Artikelnr: 419-196 Kategori: Tagg: