042. Kandelaber m 10 ljusarmar, troligen överdelen till en s k kyrkkandelaber. Dekor av blommor. 1800-tal. Förgylld metall. H. 67 cm.

Slutpris: 2 300 kr

Artikelnr: 442-042 Kategori: Etikett: