162. Lockburkar 2 st varav 1 med invändig nagg samt kopp ostindiskt 1800-tal. Lockburkar H 6,5 cm resp 7 cm. Kopp H 4 cm.

Slutpris: 1 175 kr

Artikelnr: 422-162 Kategori: Etikett: