217. Matgrupp. Bord med 2 utdragbara skivor samt stolar 6 st. Ek. Modell äpplet. 1910/20-tal. Bord H. 77,5 cm. Totallängd 197 cm. B. 89 cm. Bruksslitage

Slutpris: 525 kr

Artikelnr: 424-217 Kategori: Etikett: