137. Miniatyrbåt på ställning. Liten nagg. Bertil Vallien Kosta Boda. Sign. Kosta Boda B.Vallien 005821 95. L. 17 cm.

Slutpris: 975 kr

Artikelnr: 427-137 Kategori: Etikett: