295. Siw Engström-Svenson. Akvarell. Signerad: SES. H. 14 x 10,5 cm.

Tid kvar:

Auktion avslutas: 2022-08-15 19:28

Läs mer om skillnaden mellan "Bud" och "Maxbud"
Artikelnr: 465-295 Kategori: Etikett: