080. Skål. Örat med nagg. Tjeckoslovakien. H. 18 cm. Väggdekoration, gips. Bernardi Konst. H. 28 cm. Märkt 2929. Några småskador.

Slutpris: 150 kr

Artikelnr: 462-080 Kategori: Etikett: