256. Skål på fot. Stämplad 54576. Kontr.silver. H. 25 cm, diameter 29 cm. På en del av skålen är förgyllningen bortputsad. Vikt 1367 gram

Slutpris: 5 725 kr

Artikelnr: 448-256 Kategori: Etikett: