219. Sminkbord, teak. 1950/60-tal. H. 71 cm (H. m spegel uppfälld 118 cm. B. 80 cm. Dj. 44 cm. Brukslitage.

Slutpris: 250 kr

Artikelnr: 419-219 Kategori: Tagg: