014. Tennstop 2 st bla Örebro, 1800-tal. H. 21,5 resp. 18 cm. Fat 2 st, 1800-tal. Diam. 24,5 resp.18,5 cm. (Skador förekommer)

Slutpris: 475 kr

Artikelnr: 442-014 Kategori: Etikett: