170. TOBAKSBURK 1800-talets, åldersrelataret slitage. H 14,5 cm. 14 x 13 cm.

Tid kvar:

Auktion avslutas: 2026-01-19 18:25

Läs mer om skillnaden mellan "Bud" och "Maxbud"
Artikelnr: 563-170 Kategori: Övrigt