239. AXEL TALLBERG. Etsningar 4 st. Signerade: A. Tallberg. En med skada.

Tid kvar:

Auktion avslutas: 2026-01-19 19:00

Läs mer om skillnaden mellan "Bud" och "Maxbud"
Artikelnr: 563-239 Kategori: Konst