Visar 25–31 av 31 resultat
372. Vägglampett 3-arm 1940/50 tal. H 37 cm.
373. Vvägglampett 2-arm 1900-talets mitt. H 37 cm.
374. Lampkupa med blyinfattat glas småskador på glas. H 29 cm. Lampöppningen ca 8,5 cm.
375. Taklampa 1930-tal. H 21 cm.
376. Fönsterbelyning 1 par en stav lös 1960/70 tal. H inkl fäste 25 cm.
377. Fönsterlampa Droppen Werner Schou. H 19 cm.
383. Bordslampa H 21 cm