Visar 25–29 av 29 resultat
340. Pelarbord, eng.stil. H. 60,5 cm. Diam. 51 cm.
341. Pelarbord. H. 63,5 cm. B. 66 cm.
356. Stolar, 1 par. 1800-tal.
357. Stolar 6 st. Nyrokoko. Björk.
358. Hörnskåp 1900-tal med räfflade dörrar. Gust.stil. Kallstämplat: Taserud. H 192 cm. B. 90 cm.