Visar 49–57 av 57 resultat
371. Tennstop 1800-talets mitt. Stämplad Gustaf Wilhelm Lindberg Örebro N4. H. 20 cm
375. Bricka med gallerkant och tassar. Silverplated Sheffield England L. 47 cm. B. 34,5 cm
376. Bricka Silver Plated England L 41 cm. B 31 cm
380. Bestick NS
381. Coaster 2 st, strösockerskål och bestick NS.
384. NSskål med glasinsats nagg. H 15,5 cm. mm
390. Tennstop 1800-tal. H 22 cm.
394. Ljusstake 7-armad mässing H. 29 cm
398. Bordslampor 2 st. H. 35 resp. 42 cm inkl. lampsockel