245. Ugnsform Picknick Marianne Vestman Rörstrand 29,5 x 23 cm
Slutpris: 350 kr
Slutpris: 900 kr
Slutpris: 250 kr
Slutpris: 400 kr
Slutpris: 500 kr
Slutpris: 450 kr
Slutpris: 175 kr
Slutpris: 125 kr
258. Stekfat 46 x 30 cm. Fat Silvia Rörstrand 28 x 21,5 cm. Skål Senorita Gustavsberg
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 175 kr
Slutpris: 125 kr
289. Figurin med lagning på träsockel Gunnar Nylund Rörstrand. H. inkl. sockel 20,5 cm L. 28 cm
Slutpris: 325 kr
290. Skålar 2 st Gunnar Nylund Rörstrand 2:a sort. H. 5 cm L. 10 cm. Den ena med nagg
Slutpris: 350 kr
Slutpris: 250 kr
294. Skål Royal Copenhagen Fajanse 576. H. 10,5 cm L. 20,5 cm
Slutpris: 200 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 225 kr
Slutpris: 250 kr
Slutpris: 675 kr
Slutpris: 750 kr
Slutpris: 375 kr