Slutpris: 150 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 975 kr
Slutpris: 375 kr
Slutpris: 425 kr
Slutpris: 100 kr
017. Glasskål H. 9,5 cm. Ljuslykta Målerås H. 4 cm. Vas (med liten nagg) Orrefors H. 17 cm
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 1 025 kr
Slutpris: 2 025 kr
Kontr.Silver
Slutpris: 375 kr
Kontr.Silver
Slutpris: 825 kr
Kontr.Silver
Slutpris: 400 kr
Slutpris: 1 625 kr
Slutpris: 275 kr
Kontr.Silver
032. Matskedar 11 st stämplade J.N Palm G6. Med monogram. Kontr. silver. Vikt 646 gram.
Slutpris: 2 550 kr
Slutpris: 975 kr
Slutpris: 450 kr
Slutpris: 1 625 kr
Slutpris: 225 kr