Visar 97–102 av 102 resultat
377. Minkpäls Saga stl ca 44/46
378. Päls Bisam stl ca stl 36
379. Vägur förgylld urtavla med färgbortfall. L 50 cm.
387. Bokmärken och leksaksbilar
393. Ljuslyktor 4 st Iittala och troll stämplad NA. H 13,5 cm.
399. Textil bl a dukar.