Visar 73–82 av 82 resultat
306. Viktsats 1 kg -. L 29 cm.
316. EP-skivor bl a Boney M, Tom Jones. 8 st affischer bl a bioaffisch
318. Brandsoldathjälm
325. Parti sällskapsspel bl a Antikrundan
343. Skål på fot vitmetall kantnagg förekommer. H 34,5 cm.
362. Ljusstakar 1 par 5-armade trä H. 33,5 cm
370. Bordslystrar 1 par H. 30 cm
379. Vägur förgylld urtavla med färgbortfall. L 50 cm.
387. Bokmärken och leksaksbilar
393. Ljuslyktor 4 st Iittala och troll stämplad NA. H 13,5 cm.