Slutpris: 225 kr
410. Kaffeservis. Kaffekoppar 12 st, sockerskål och gräddkanna Hackefors, någon nagg.
Slutpris: 625 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 125 kr
Slutpris: 200 kr
Slutpris: 525 kr
Slutpris: 125 kr
418. Kaffeservis Bavaria. Kaffekanna, sockerskål, gräddkanna, 12 assietter, 6 kaffekoppar.
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 900 kr
Slutpris: 700 kr
422. Mattor 2 st handknutna Iran. Bruksslitage. 190 x 62 cm.
Slutpris: 125 kr
Slutpris: 250 kr
Slutpris: 950 kr
Slutpris: 425 kr
Slutpris: 775 kr
Slutpris: 400 kr
Slutpris: 175 kr
Slutpris: 475 kr
Slutpris: 500 kr