Slutpris: 1 625 kr
Slutpris: 150 kr
Slutpris: 225 kr
Slutpris: 750 kr
Slutpris: 175 kr
Slutpris: 100 kr
007. Vinglas 9 st J 11 cm, glas H 8 st 7 cm och glas 8 st H 8 cmBjörn Trädgårdh Reijmyre.
Slutpris: 275 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 400 kr
Slutpris: 275 kr
Slutpris: 175 kr
Kontr.Silver
Slutpris: 350 kr
Slutpris: 500 kr
Slutpris: 675 kr
Slutpris: 125 kr
Slutpris: 175 kr
Slutpris: 150 kr
Slutpris: 100 kr
020. Ytterfoder England 1900-talets 2:a hälft. H. 14 diam. 18 cm
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 200 kr
022. Ljuslyktor 3 st bl a Sunflower Kosta Boda. H. 5, 7 resp. 8,5 cm. 1 med nagg undertill
Slutpris: 125 kr
Slutpris: 275 kr
Slutpris: 125 kr