Slutpris: 9 175 kr
053. Matta. Märta Måås Fjetterström. Sign. AB MMF. 125 x 84 cm
Slutpris: 22 550 kr
Slutpris: 525 kr
Slutpris: 750 kr
Slutpris: 300 kr
Slutpris: 1 525 kr
Slutpris: 1 425 kr
Slutpris: 1 500 kr
Slutpris: 500 kr
Slutpris: 1 100 kr
Slutpris: 525 kr
Slutpris: 450 kr
Slutpris: 1 675 kr
Auktionsobjektet kom inte upp i reservationspriset.
240. Matta, rölakan. Ingegerd Silow. Fransarna något slitna, brukslitage. Ca 245 x 167 cm.
Slutpris: 7 925 kr
Slutpris: 450 kr
Slutpris: 600 kr
Slutpris: 1 100 kr
Slutpris: 425 kr
265. Duk halvlinne Stavnäsrutan 160 x 260 cm och 8 st servetter 50 x 50 cm. Klässbols.
Slutpris: 1 575 kr
Slutpris: 625 kr
Slutpris: 2 600 kr
Slutpris: 875 kr