Visar 25–28 av 28 resultat
275. Vitrinskåp m skrivdel, engelsk stil, med skador H 191 cm B. 78.5 cm Dj 44 cm
307. Matbord H 73 cm, Diam 110 cm, 4 stolar, 3 iläggsskivor á 37 cm. Skåp H 156 cm. B 118 cm. Dj 45 cm. 1940-tal.
308. Skrivbord, ek.H 76,5 cm. B 114 cm. Dj 60 cm.
309. Skrivbordsstol, ek. H 81,5 cm.