Visar 1–24 av 48 resultat
035. Kopparflaskor 2 st. H. 22 cm resp. 28 cm.
041. Askkopp på fot färgsläpp. H 62 cm.
045. Piedestal m 3 glashyllplan. H. 85 cm.
055. Lykta H. 44 cm. Krona med 6 ljusarmar. Diam. 44 cm
066. Spegel med teakram. Brännsign. Aktuell form AB Sweden. Artikelnr. 3018. 63 x 48 cm
067. Parti mässing bl a ljusstakar mm
070. Parti NS-bestick modell Birgitta. 57 delar.
078. Aluminiumstege
081. Parti rostfria bestick. Servus.
084. Parti kopparföremål. (Lådan ingår ej)
086. Parti kopparformar mm
103. Köksbord med Perstorpsskiva Virr Varr. H. 74 cm. L. 69 + 25 + 25 cm. B. 60 cm
105. Pall. H. 45 cm 33 x 33 cm.
106. Pall. H. 64 cm 34 x 34 cm.
107. Lagerhylla. H. 157 cm. B. 89 cm. D. 34 cm.
108. Matbord med 4 + 1 stolar. Bord: H. 73 cm. L. 159 (inkl. iläggsskiva). B. 109 cm.
109. Stolar 2 + 1 st.
111. Snurrfåtölj. 1970-tal.
124. Parti kopparkastruller, skopa mm. (lådan ingår ej)
125. Parti bestick rostfritt
138. Bestick
140. Tennljusstakar, anden i lampan kanna tenn mm
147. Husgeråd.
153. Smidesljusstake Leksand Sweden H 54 cm.