Slutpris: 550 kr
Slutpris: 550 kr
Slutpris: 475 kr
117. Sakekoppar 2 st, varav en med mindre kantnagg. H. 5 cm. Fat 2 st. Diam. 9,5 cm. Ostindiskt.
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 175 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 300 kr
191. Ytterfoder m hänklar. Rörstrand. Något krackelerad. Sekelskiftet 1900. H. 24,5 cm. Diam. 33 cm.
Slutpris: 400 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 125 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 125 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 125 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 1 100 kr