Visar 49–54 av 54 resultat
338. Karmstolar, 1 par. Nyrokokostil. Klädseln m skador.
339. Fåtölj m stålrör o dynor. Dynorna mycket fläckar. 1970-tal.
343. Hallbyrå m låda. 1900-talets andra hälft. H. 77 cm. B. 83 cm. Djup 35 cm.
344. Telefonbänk., ek. 1900-talets andra hälft. H. 76 cm. B. 95 cm. Djup 42,5 cm.
345. Spegel etikettmärkt: Hans Agne Jakobsson, Åhus. H. 75 cm. B. 50 cm.
346. Väggstringhylla m mahognyhyllor o skåp. Märkt String. H. 216 cm. 7 st gavlar.