Slutpris: 100 kr
Slutpris: 675 kr
Slutpris: 350 kr
Slutpris: 1 925 kr
Slutpris: 675 kr
Slutpris: 1 800 kr
Slutpris: 750 kr
Slutpris: 400 kr
Slutpris: 375 kr
Slutpris: 225 kr
Slutpris: 250 kr
Kontr.Silver
Slutpris: 650 kr
Kontr.Silver
Slutpris: 2 325 kr
Slutpris: 775 kr
Slutpris: 925 kr
Slutpris: 225 kr
Slutpris: 5 350 kr
Kontr.Silver
084. Smörgåsgafflar 12 st, smörgåsknivar 12 st. Kontr.S. Med monogram. Bruttovikt 750 gram.
Slutpris: 1 750 kr
Kontr.Silver
Slutpris: 225 kr
095. Timo Sarpaneva. Glasskulptur ”Jättens näve” Iittala 1960-tal. Osignerad. H. 18 cm.
Slutpris: 1 900 kr
Kontr.Silver
104. Ljusstakar, 1 par , rokokostil. Kontr. S. CGH Q8 1942. H 22,5 cm. Bruttovikt 1.998 gram.
Slutpris: 2 500 kr
Slutpris: 5 250 kr