Slutpris: 2 050 kr
Slutpris: 550 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 500 kr
Slutpris: 200 kr
Slutpris: 200 kr
Slutpris: 125 kr
Slutpris: 225 kr
Slutpris: 1 325 kr
Slutpris: 600 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 4 600 kr
047. TAKARMATUR. 1900-talets första hälft. H. 80 cm inklusive kejda H 50 utan kedja. Diameter 25 cm.
Slutpris: 1 550 kr
Slutpris: 375 kr
Slutpris: 400 kr
Slutpris: 2 475 kr
126. CARL MALMSTEN. Golvlampa ”Staken”. Reglerbar höjd. Brännstämplad CM. Högsta höjd 132 cm.
Slutpris: 2 100 kr
185. CARL MALMSTEN. Golvlampa ”Staken”. Reglerbar höjd. Brännstämplad CM. Högsta höjd 132 cm.
Slutpris: 2 350 kr
190. CARL MALMSTEN. Golvlampa ”Staken”. Reglerbar höjd. Brännstämplad CM. Högsta höjd 132 cm.
Slutpris: 2 300 kr
Slutpris: 425 kr
Slutpris: 825 kr
Slutpris: 850 kr
Slutpris: 1 000 kr
377. SKULTUNA BRUK. Bordslampa med gallerfot. Märkt Skultuna Nr 109. H till lampfästet 37,5 cm.
Slutpris: 450 kr