Slutpris: 675 kr
441. TAKARMATUR. Copenhagen, Denmark gatuljus 1970-tal, Otto Georg Kaszner. H. 40 cm. Diam. 54 cm.
Slutpris: 900 kr
Slutpris: 175 kr
Slutpris: 850 kr
Slutpris: 1 425 kr
Slutpris: 1 500 kr
Slutpris: 350 kr
014. TAKARMATUR, mässing. Märkt FDG & MBRUP made in Denmark. Diam 41,5 cm. Småskador förekommer.
Slutpris: 325 kr
Slutpris: 300 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 700 kr
Slutpris: 750 kr
Slutpris: 225 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 200 kr
Slutpris: 325 kr
Slutpris: 100 kr