Slutpris: 275 kr
Slutpris: 300 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 150 kr
Slutpris: 850 kr
Slutpris: 325 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 425 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 125 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 425 kr
Slutpris: 125 kr
Slutpris: 425 kr
Slutpris: 150 kr
Slutpris: 800 kr
134. Bordslampa 1900-talets 1:a hälft. H. 56 cm inkl. skärm. Skärm med skador. El måste bytas.
Slutpris: 125 kr