Slutpris: 2 200 kr
Slutpris: 1 125 kr
Nuvarande bud: 3 150 kr
Nuvarande bud: 3 150 kr
431. SAM UHRDIN. Oljemålning, sign Sam Uhrdin 1920. Duk 73 x 60 cm. Färgbortfall där ramen suttit.
Nuvarande bud: 1 950 kr
Nuvarande bud: 5 225 kr
Nuvarande bud: 5 125 kr
Nuvarande bud: 125 kr
Nuvarande bud: 175 kr
Nuvarande bud: 125 kr
499. EIGIL THORELL. Grafiskt blad, sign Eigil Thorell. ”Akrobater”, 17/50. Tavlans mått: 42 x 52 cm.
Nuvarande bud: 150 kr
505. STIG BORGLIND. Etsning motiv från Lindesberg, sign Stig Borglind 1925. Tavlans mått 29 x 40 cm.
Nuvarande bud: 450 kr
Nuvarande bud: 250 kr
509. YNGVE HENRIKSEN. Akvarell, sign Yngve Henriksen 92. ”Färöysk III” Tavlans mått 33,5 x 44 cm.
Nuvarande bud: 125 kr
Nuvarande bud: 100 kr
Nuvarande bud: 100 kr
Nuvarande bud: 225 kr
Nuvarande bud: 400 kr
Nuvarande bud: 625 kr
Nuvarande bud: 3 100 kr
Nuvarande bud: 250 kr
Nuvarande bud: 2 900 kr
Slutpris: 125 kr