Slutpris: 325 kr
Slutpris: 125 kr
Slutpris: 300 kr
Slutpris: 250 kr
277. Matservis Grön Anna 20 delar. 6 Mat, 7 djupa , 6 förrätt såskanna bruksslitage.
Slutpris: 600 kr
Slutpris: 525 kr
Slutpris: 275 kr
Slutpris: 350 kr
Slutpris: 350 kr
Slutpris: 325 kr
Slutpris: 600 kr
285. Kaffekoppar 8 st, assietter 8 st, gräddkanna och sockerskål utan lock. Grön Anna Rörstrand.
Slutpris: 700 kr
Slutpris: 275 kr
Slutpris: 700 kr
Slutpris: 150 kr
Slutpris: 125 kr
Slutpris: 125 kr
Slutpris: 200 kr
Slutpris: 875 kr
Slutpris: 675 kr
Slutpris: 100 kr
357. Lockskål ostindisk, senare 1900-tal. H. 17 cm Diam. 28 cm.
Slutpris: 125 kr
Slutpris: 500 kr