Slutpris: 425 kr
Slutpris: 9 175 kr
053. Matta. Märta Måås Fjetterström. Sign. AB MMF. 125 x 84 cm
Slutpris: 22 550 kr
Slutpris: 525 kr
Slutpris: 150 kr
Slutpris: 800 kr
134. Bordslampa 1900-talets 1:a hälft. H. 56 cm inkl. skärm. Skärm med skador. El måste bytas.
Slutpris: 125 kr
Slutpris: 1 300 kr
Slutpris: 425 kr
Slutpris: 1 100 kr
Auktionsobjektet kom inte upp i reservationspriset.
240. Matta, rölakan. Ingegerd Silow. Fransarna något slitna, brukslitage. Ca 245 x 167 cm.
Slutpris: 7 925 kr
Slutpris: 375 kr
Slutpris: 1 100 kr
Slutpris: 425 kr
265. Duk halvlinne Stavnäsrutan 160 x 260 cm och 8 st servetter 50 x 50 cm. Klässbols.
Slutpris: 1 575 kr
Slutpris: 2 600 kr
Slutpris: 1 425 kr
Slutpris: 175 kr
Slutpris: 800 kr
Slutpris: 125 kr
Slutpris: 700 kr