Visar 409–415 av 415 resultat
409. Oljemålning, sign. B.B. Pannå. Tavlans mått 25 x 27 cm
410. Oljemålning. Otydbar sign. Pannå. tavlans mått 29 x 35 cm
411. Oljemålning. Otydbar sign. Duk och ram med skador. 41 x 84 cm
412. Parti oljemålningar.
413. Parti glas olika modeller bl a IIttala
414. Skål, bordslampa i glas, kopparbunke mm
415. Matta Kasthall 250 x 204 cm.