134. Bordslampa 1900-talets 1:a hälft. H. 56 cm inkl. skärm. Skärm med skador. El måste bytas.
Slutpris: 125 kr
Slutpris: 1 300 kr
Slutpris: 550 kr
Kontr.Silver
Slutpris: 700 kr
Slutpris: 850 kr
Slutpris: 550 kr
Slutpris: 425 kr
Kontr.Silver
Slutpris: 1 500 kr
Kontr.Silver
Slutpris: 550 kr
Slutpris: 700 kr
Auktionsobjektet kom inte upp i reservationspriset.
Slutpris: 1 225 kr
Slutpris: 750 kr
Slutpris: 2 050 kr
Kontr.Silver
Slutpris: 1 200 kr
Slutpris: 375 kr
Kontr.Silver
Slutpris: 525 kr
Slutpris: 1 575 kr
Kontr.Silver
Slutpris: 1 625 kr
Slutpris: 150 kr
Slutpris: 2 475 kr
Slutpris: 1 425 kr
Slutpris: 175 kr