Visar 481–483 av 483 resultat
Mynt,sedlar,frimärken
195. SVENSKA O UTLÄNDSKA MYNT
ej-kategoriserat
454. SIDEBORD. Barockstil, 1930-tal H. 94.5 cm L. 182 cm Djup. 59 cm. Skivan med skador, bl.a vattenringar
544. VIRKADE DUKAR