Visar 7729–7752 av 7881 resultat
023. FÖRGYLLD VÄGGPENDYL Gust. Wallin Efte. Örebro. H 52 cm. Mindre förgyllningssläpp.
024. MULBERRY. Handväska dam, 1552597. B 34 cm.
025. BÖCKER 2 st. Närke ett bildverk & Västmanland.
031. BÖCKER. Matböcker mm. Lådan ingår ej.
035. BÖCKER. Deckare. Engelska. Lådan ingår ej.
036. BÖCKER. Tudor och Henric VIII. Engelska. Lådan ingår ej.
037. GIPSFIGUR. Pojken med groden med färgsläpp. H 50 cm.
041. LP-SKIVOR. Elvis Presley.
042. LP-SKIVOR bl a Art Garfunkel, Elton John, Paul Simon, ELO mm
043. BÖCKER. Trädgård & växter. Mestadels svenska. Lådan ingår ej.
044. VÄGGPENDYL. France. H 37 cm.
050. THE BRIDGE. Handväska, läder. Normalt brukslitage.
057. GRUNDIG Ovation Stereo. CD/Radio/Mp3.
058. STORMHATT, handskar, flor mm. Harman & Son Hatters 87 New Bond Street London. Stl 6 7/8.
059. STORMHATT. JOH. LINDELL ÖREBRO.
078. OMEGA SEAMASTER 30. Guld på stål, fungerar ej.
095. GÖKUR. 19,5 cm.
098. EP-SKIVOR bl a Hep Stars.
100. TOYOTA AVENSIS 2014. NPA091. Kombi, 147hk. Drag. Backkamera. 5.100 mil. Alu.fälgar, S.o.v-däck (nya sommardäck)
112. FICKUR MED KLOCKKEDJA. Diam: ca 50 mm
113. FICKUR MED KLOCKKEDJA. Märkt 15 rubis. Kontr.S.
119. KÄPP MED SILVERKRYCKA. 2 st. H. 90 cm
120. KÄPPAR. 5 st, H. ca 90 cm
126. BÖCKER. Pocket. Deckare, Engelska