Visar 8833–8856 av 9011 resultat
015. SELMA LAGERLÖF 12 band. Halvfranska.
016. BÖCKER. Svensk Historia mm. Lådan ingår ej
017. BÖCKER. Klassiker. Engelska.
019. BRIO. ”Dockgarderob” med innehåll. H 50 cm. B 31 cm. Dj 23,5 cm.
020. BÖCKER om Jane Austen. Engelska.
023. FÖRGYLLD VÄGGPENDYL Gust. Wallin Efte. Örebro. H 52 cm. Mindre förgyllningssläpp.
024. MULBERRY. Handväska dam, 1552597. B 34 cm.
025. BÖCKER 2 st. Närke ett bildverk & Västmanland.
027. BORDSLAMPA., ostindisk 1900-talets första hälft. H 29 cm.
028. BORDSLAMPA. H till lampfästet 32 cm.
031. BÖCKER. Matböcker mm. Lådan ingår ej.
035. BÖCKER. Deckare. Engelska. Lådan ingår ej.
036. BÖCKER. Tudor och Henric VIII. Engelska. Lådan ingår ej.
037. GIPSFIGUR. Pojken med groden med färgsläpp. H 50 cm.
041. LP-SKIVOR. Elvis Presley.
042. LP-SKIVOR bl a Art Garfunkel, Elton John, Paul Simon, ELO mm
043. BÖCKER. Trädgård & växter. Mestadels svenska. Lådan ingår ej.
044. VÄGGPENDYL. France. H 37 cm.
050. THE BRIDGE. Handväska, läder. Normalt brukslitage.
052. TAKPLAFOND, frostat glas. Diam 50 cm.
053. TAKARMATUR, frostat glas 1930/40-tal. Små kantnaggar. H 40 cm. Diam 25 cm.
054. TAKARMATUR med prismor. H 30 cm.
057. GRUNDIG Ovation Stereo. CD/Radio/Mp3.
058. STORMHATT, handskar, flor mm. Harman & Son Hatters 87 New Bond Street London. Stl 6 7/8.