Slutpris: 100 kr
Slutpris: 125 kr
263. Skål design Ruth Vetter H 11 cm och tillbringare H 16 cm krackelerad Cult design Marita Lord.
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 1 600 kr
265. Uppläggninsfat 3 st L 33, 27 resp 23 cm och kanna H 13,5 cm. Grön Anna Rörstrand.
Slutpris: 650 kr
Slutpris: 575 kr
Slutpris: 125 kr
Slutpris: 600 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 350 kr
Slutpris: 325 kr
Slutpris: 125 kr
Slutpris: 300 kr
Slutpris: 250 kr
277. Matservis Grön Anna 20 delar. 6 Mat, 7 djupa , 6 förrätt såskanna bruksslitage.
Slutpris: 600 kr
Slutpris: 525 kr
Slutpris: 275 kr
Slutpris: 350 kr
Slutpris: 350 kr
Slutpris: 325 kr
Slutpris: 600 kr
285. Kaffekoppar 8 st, assietter 8 st, gräddkanna och sockerskål utan lock. Grön Anna Rörstrand.
Slutpris: 700 kr
Slutpris: 275 kr
Slutpris: 700 kr