Visar 9961–9984 av 10132 resultat
126. BÖCKER. Pocket. Deckare, Engelska
127. BÖCKER. Tudoreran. Engelska
128. BÖCKER. Sveriges Kungaborg mm
129. BESTICK. Nysilver. Svensk spets
130. BÖCKER. Konst och Arkitektur
131. BÖCKER. Olika genre. Svenska och Engelska
132. BÖCKER. Deckare. Engelska
135. ANN WÄRFF. Ljuslyktor 2 st, Snöboll. Kosta Boda. H. 5 cm
149. FLYGSFORS. Vas Etikettmärkt Flygsfors Coquille. H. 31.5 cm
168. CUPGLAS. 12 st varav en med nagg. Etikettmärkta Kosta
173. FAT PÅ FOT, SKÅLAR mm
175. SKÅLAR, LJUSSTAKAR MM
185. BORDSUR. 2 st, History craft, England
186. FIGURINER
187. SPEGEL OCH TAVLA. Förgyllda. Mått: 33×20 och 22×18 cm
189. BESTICKSTÄLL MED BESTICK. Med skador
192. LP-SKIVOR. Bl.a Paul Young, CCR, Rod Stewart
193. ANNA HÖGGREN. Vas, Märkt Anna Höggren -21. H. 16.5 cm
199. VÄSKA MED HATTAR. Nyckel saknas
001. DALAHÄST. Mora med spricka. H 31 cm.
002. DALAHÄSTAR 5 st. H 3 – 10 cm.
003. ULRICA HYDMAN-VALLIEN, Kosta Boda. H 10 cm. Diam 15 cm.
009. TIMO SARPANEVA, ”Festivo” ljusstakar 2 st Iittala. Märkt TS. H 18 resp 12 cm.
010. GÖRAN WÄRFF. Ljuslyktor 1 par ”Sunflower” Kosta Boda. H 11 cm.