Slutpris: 2 050 kr
Slutpris: 550 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 500 kr
Slutpris: 200 kr
Slutpris: 200 kr
Slutpris: 125 kr
Slutpris: 225 kr
Slutpris: 1 325 kr
Slutpris: 600 kr
Slutpris: 100 kr
Nuvarande bud: 3 400 kr
047. TAKARMATUR. 1900-talets första hälft. H. 80 cm inklusive kejda H 50 utan kedja. Diameter 25 cm.
Nuvarande bud: 900 kr
Nuvarande bud: 100 kr
Nuvarande bud: 400 kr
Nuvarande bud: 1 375 kr
126. CARL MALMSTEN. Golvlampa ”Staken”. Reglerbar höjd. Brännstämplad CM. Högsta höjd 132 cm.
Nuvarande bud: 1 400 kr
185. CARL MALMSTEN. Golvlampa ”Staken”. Reglerbar höjd. Brännstämplad CM. Högsta höjd 132 cm.
Nuvarande bud: 1 350 kr
190. CARL MALMSTEN. Golvlampa ”Staken”. Reglerbar höjd. Brännstämplad CM. Högsta höjd 132 cm.
Nuvarande bud: 1 300 kr
Nuvarande bud: 325 kr
Nuvarande bud: 175 kr
Nuvarande bud: 600 kr
Nuvarande bud: 350 kr
377. SKULTUNA BRUK. Bordslampa med gallerfot. Märkt Skultuna Nr 109. H till lampfästet 37,5 cm.
Nuvarande bud: 100 kr