Visar 193–200 av 200 resultat
193. Gryta och bunke koppar.
194. Hallbyrå. H. 43 cm. B. 102 cm. D. 37 cm. Spegel. H. 120,5 cm. B. 89 cm.
195. Kökssoffa, 1940-tal. B. 143 cm.
196. Förg.spegel, 1900-tal. H 107 cm. B 46 cm.
197. Förgylld konsoll m marmorskiva, 1900-tal. H 90 cm. B 85 cm.
198. Bokhylla, 1940-tal Björk. H 72,5 cm. B 137 cm. Dj 25 cm.
199. Takarmatur, Ikea ”Maskros”, i förpackning. H. 80 cm.
200. Golvlampa. Höj och sänkbar. Höjd minst 153 cm.