Visar 22585–22600 av 22600 resultat
385. SÖREN BERGKVIST. Oljemålning. Signerad: Sören Bergkvist 2004. Pannå. Tavlans mått: 63 x 124,5 cm.
386. KIKARE, Focus 8 x 21
387. CD-skivor, blandat
388. CD-skivor, blandat
389. CD-skivor, blandat
390. FÖRGYLLD VÄGGPENDYL, märkt Stockholm på urtavlan. H. 59 cm.
391. CD-skivor, blandat
392. CD-skivor, blandat
393. CD-skivor, blandat
394. AKUSTISK GITARR, Walden 310.
395. TIDNINGSKORG, metall o rotting. 1950/60-tal. H. 41 cm. L. 53,5 cm.
396. CD-skivor, blandat
397. CD-skivor, blandat
398. GÖRAN DANIELSSON. Oljemålning. Signerad: G. Danielsson -89. Duk. 101 x 82 cm.
399. JERZY LUCZAK. Oljemålning. Signerad: J. Luczak. Duk. Ram saknas. 100 x 55 cm.
400. BERTIL BAGARE. Akvarell. Signerad. Motiv från Själland. Tavlans mått: 38 x 31 cm.