002. Ägghöna, Rörstrand, sekelskiftet 1900. Liten nagg samt småskador förekommer. H. 18 cm. Plåtburk litograferad, Corona Mocca. H. 11 cm. L. 24 cm.

Slutpris: 125 kr

Artikelnr: 472-002 Kategori: Etikett: